Fiyatlar Neden Bu Kadar Uygun?

Eklentiler ve temalar gibi WordPress oğeleri Genel Kamu Lisansı (GPL) lisanslıdır. Bir temayı yada eklentiyi satın aldıktan sonra eğer istersek yeniden dağıtabileceğımız anlamına gelmektedir. Sitemize üyeliğiniz, üçüncü kişi, tema ve eklentilere aboneliklerinizin korunması tarafımızca sağlanmaktadır. Kitlesel fonlamanın bu şekli, fiyatları düşük tutmamıza yardımcı olmaktadır ve biz de bu faydayı sizlere yansıtmaktayız.

Tema ve Eklentiler Orjinal mi?

Evet, tüm eklenti ve temalar doğrudan orjinal sahiplerinden satın alınarak güvenli bir şekilde elde edilir ve biz hiçbir müdehalede bulunmadan dosyaları sizinle paylaşmaktayız.

Tema ve Eklentileri Türkçeleştirebilir miyim?

Evet, Sitemizin içerisindeki tüm eklenti ve temaları türkçeleştirebilmeniz mümkündür.Türkçeleştirmek için kolay yöntemlerden birisi de başka bir eklenti aracılığıyla çevirisini yapmaktır.

Neden Tema ve Eklentiler Benden Lisans Anahtarı İstiyor?

Lisans anahtarı tema ve eklentilerin otomatik olarak güncellemesi ve premium destek için gerekir. Bitema.net olarak yeni güncellemeyi sitemize 48 saat içerisinde yüklüyoruz. Yani en güncel sürümüne sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

BiTema Lisans Anahtarı Sağlıyor mu?

Bitema, siz müşterilerine lisans anahtarı sağlayamaz,kiralayamaz ve piyasaya süremeyiz. Sitemizde mevcut olan bütün eklenti ve temalar GPL lisansı kapsamında lisanslıdır. Eklentiye ve temaya ihtiyaç duyduğunuz projenizde kullanmanız için sizden herhangi bir lisans anahtarı istemez. Bu eklentiler ve temalar sadece yapılan kişiler tarafından otomatik güncelleme alabilmek için lisans anahtarına ihtiyaç duyar.

Eklenti ve Temaları Nasıl Güncellerim?

Güncellemeler, orjinal sahiplerinden temin edildikleri takdirde sağlanırlar. Güncellemeler varsa web sitemizden yeniden indirebilirsiniz. Eski eklentilerinizi ve temalarınızı yeni sürümle değiştirebilirsiniz.

BiTema Destek Sağlamakta mıdır?

Eklenti ve temaları yüklemek için temel destek sağlamaktayız. Büyük bir değişikliğe ileri seviyede bir desteğe ihtiyacınız varsa, orjinal sahibinden satın alabilir. veya ücreti karşılığı bir geliştiriciden destek alabilirsiniz.

Bir Talep Oluşturdum Ne Kadar Sürede Cevap Verebilirsiniz?

Destek Taleplerine 30 içerisinde (nadiren daha fazla sürebilir) ve sadece iş günleri içerisinde (Pazartesi-Cuma) cevap vermekteyiz.